dentysta konin

Stomatologia
estetyczna
Konin

stomatolog konin
Informacje i rejestracja
tel. 63 242 97 79

Godziny otwarcia przychodni

Po. Wt. Pi. 9:00-14:00
Śr. Cz. 12:00-18:00
So. 10:00-14:00
Już ponad 20 lat
leczymy konińskich
pacjentów
Menu
Znajdź nas na Facebooku

Stomatologia estetyczna w Koninie

Dentysta KoninSzeroki wachlarz dostępnych współcześnie metod pozwala zmienić kształt, kolor, położenie zębów - pozwala zmienić uśmiech. Białe, równe, piękne zęby to niewątpliwa oznaka zdrowia i urody. Kształtny, pełny uśmiech tworzy podstawę dla estetyki twarzy.

Braki zębów, patologiczne starcie zębów, stają się przyczyną wyraźnego skrócenia dolnego odcinka twarzy. Pogłębiają się bruzdy nosowo-wargowe i bródkowo-wargowa, uwydatnia się bródka, zapadają się policzki, z czasem dolna szczęka stopniowo wysuwa się ku przodowi a okolica pod nosem zapada. W efekcie zbyt wcześnie tworzą się głębokie zmarszczki, rysy twarzy ulegają zaburzeniu, profil staje się nieprawidłowy, charakterystyczny dla wieku podeszłego.

Wiele z tych procesów postępuje powoli, aż po czasie doprowadza do wyraźnego pogorszenia wyglądu wtedy często szukamy pomocy stomatologa, ale część opisanych zmian jest nieodwracalna.

Dlatego niezmiernie ważne jest uzupełnianie brakujących zębów, odbudowywanie utraconych tkanek zębowych w jak najwierniejszym kształcie, tak aby nie ulegały ścieraniu. Przy dużej ilości wypełnień materiały kompozytowe nie spełniają już swojej roli. Przed zbyt szybkim skracaniem zębów chronią trwałe rekonstrukcje: korony, inlaye, onlaye z porcelany lub metalu.

Stomatologia estetyczna pomaga również wygrać z innymi "problemami uśmiechu" takimi jak nierówne zęby, zrotowane, wychylone, stłoczone, ciemne, o nieładnym kształcie, zbyt małe czy ze szparami.

Metody stosowane przy upiększaniu uśmiechu są znane na świecie od wielu lat, doniesienia kliniczne potwierdzają ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Musimy jednak pamiętać, że zęby są częścią naszego organizmu, jest to biologiczne podłoże, dla którego najważniejszym jest, aby było zdrowe. Stąd możliwości leczenia estetycznego w każdym przypadku musi ocenić lekarz stomatolog po dokładnym badaniu. Plan postępowania jest przygotowywany indywidualnie dla każdego pacjenta po wnikliwej analizie. Ustalamy również życzenia pacjenta i oceniamy czy możemy im sprostać oraz w jakim zakresie.

Godziny otwarcia przychodni
Stomatologiczno-Homeopatycznej

Po. Wt. Pi. 9:00-14:00
Śr. Cz. 12:00-18:00
So. 10:00-14:00
telInformacje i rejestracja
telLekarz medycyny
telLekarz stomatolog
Przychodnia Jowisz
na mapie

Znajdź nas na Facebooku
© 2014 Jowisz