grafika

Medycyna
naturalna
Konin

stomatolog konin
Informacje i rejestracja
tel. 63 242 97 79

Godziny otwarcia przychodni

Po. Wt. Pi. 9:00-14:00
Śr. Cz. 12:00-18:00
So. 10:00-14:00
Już ponad 20 lat
leczymy konińskich
pacjentów
Menu
Znajdź nas na Facebooku

Medycyna naturalna w Koninie

Medycyna naturalna Koninwraca w naszym kraju do łask. Zajmuje się zdrowiem człowieka, jako całością i skupia się przede wszystkim na działaniach profilaktycznych. Naturalne metody leczenia próbują jak najlepiej wykorzystać oraz wzmocnić własne siły leczące organizmu nie narażając pacjenta na ryzyko pojawienia się objawów niepożądanych.
Medycyna naturalna w przychodni Jowisz Konin
O żadnej gałęzi medycyny nie mówi się tak często, jak o medycynie naturalnej. Powrót do naturalnych metod leczenia jest widoczny i jest o niej coraz głośniej. Nic w tym dziwnego, działa dobrze od wieków. Medycyna naturalna Konin Jowisz to przede wszystkim leczenie homeopatyczne, ziołolecznictwo, magnetostymulacja, suplementacja selektywna i inne metody, coraz częściej stosowane wśród lekarzy. Zapraszamy do zapoznania się z ich właściwościami!

Zaufana przychodnia to prawdziwy skarb dla całej rodziny. Lekarze, których znamy i którym ufamy sprawiają, że łatwiej nam przychodzi wizyta u lekarza, a same zabiegi przebiegają w przyjemnej atmosferze. To właśnie atmosfera sprawia, że dbamy o profilaktykę, a to najważniejsze dla zdrowia. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą przychodnią. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Przychodnia stomatologiczna Jowisz w Koninie to recepta na zdrowie i uśmiech. Zapraszamy!

W naszej przychodni stosowane są następujące gałęzie medycyny naturalnej:

Lecz się zdrowo, korzystaj z dobrodziejstw medycyny naturalnej!

Godziny otwarcia przychodni
Stomatologiczno-Homeopatycznej

Po. Wt. Pi. 9:00-14:00
Śr. Cz. 12:00-18:00
So. 10:00-14:00
telInformacje i rejestracja
telLekarz medycyny
telLekarz stomatolog
Przychodnia Jowisz
na mapie

Znajdź nas na Facebooku
© 2014 Jowisz